Kursy długoterminowe języka japońskiego w Tokio

You are currently viewing Kursy długoterminowe języka japońskiego w Tokio
Kursy języka japońskiego w Tokio
  • Post category:Sakura
S A K U R A

Kursy języka japońskiego w Tokio

Możesz już zapisać się na kurs języka japońskiego (długoterminowy) w Tokio, na kursy rozpoczynające  się: 10 kwietnia 2023r., 4 lipca 2023r., 10 października 2023r. Niestety pandemia się jeszcze nie skończyła i dlatego część zajęć w KAI obecnie odbywa się w trybie stacjonarnym, a część online.

Kursy długoterminowe (min. 6 miesięcy, maksymalnie 2 lata) przeznaczone są dla osób planujących rozpoczęcie studiów w Japonii, podjęcie pracy.  Dzięki wizie studenckiej uczestnik takiego kursu może po przyjeździe do Japonii podjąć pracę na pół etatu.

Procedury związane ze złożeniem dokumentów i otrzymaniem wizy studenckiej zajmują sporo czasu, dlatego osoby zainteresowane kursem w KAI powinny raczej rozważyć kursy rozpoczynające się w kwietniu lub lipcu 2023r., lub później.

Najważniejsze informacje znajdują się na naszej stronie (w języku polskim) lub na stronie KAI (angielski/japoński):
https://www.kaij.jp/courses/general/
https://sakura.org.pl/kursy-jezyka-japonskiego-w-japonii/

Mimo, szalejącej inflacji, cena kursu w KAI i pobytu w Japonii w porównaniu do lat wcześniejszych nie zmieniła się znacznie. Koszt kursu półrocznego bez zakwaterowania waha się w granicach 20 tyś. zł.
Na naszej stronie także znajdziecie informacje o rodzajach zakwaterowania w Japonii oraz przykładowe ceny.

Nasza szkoła pomaga we wszystkich formalnościach związanych z zapisami, otrzymaniem wizy studenckiej, jednak, ani Sakura, ani KAI nie pomaga w znalezieniu pracy w Japonii.

Osoby zainteresowane kursem w KAI w 2023 roku prosimy o kontakt mailowy.